Алюмінієвий профіль тіньового шва

Відображаються усі з 13 результатів

Натяжні полотна та підвісні плити з гіпсокартону вже давно займають лідируючі позиції серед матеріалів обробки стелі у квартирах, будинках та комерційних приміщеннях. У зв’язку з високим попитом, виробники пропонують багатий вибір рішень у системах кріплення такого декору. Профіль тіньового шва – одна з останніх розробок. Завдяки унікальній конструкції, пристосування дозволяє досягти оригінального зазору між стіною та підвісним полотном. Доповнити інтер’єр стилем та естетичною привабливістю.

Що таке тіньовий профіль

Тіньовий профіль для натяжної стелі – спеціалізований виріб із алюмінію. Забезпечує нещільне прилягання оздоблювального матеріалу до стіни. Залежно від ширини профілю, шов на стелі може становити від 5 до 20 мм. Виробництво деяких моделей передбачає наявність спеціального каналу для встановлення освітлювальної стрічки.

Наявність темного зазору між стіною та стелею створює візуальне відчуття левітації оздоблювального матеріалу у повітрі. А якщо замовити профіль для світлодіодної стрічки та встановити підсвічування, ефект ширяння примножиться у кілька разів.

Плюси профілю тіньового шва

профіль тіньового шва над басейном

 • Естетичний зовнішній вигляд. Такий профіль для натяжної стелі дає унікальний ефект, що оригінально доповнює дизайн будь-якого стилю. А завдяки широкому вибору моделей відкривається безліч можливостей для оформлення інтер’єру приміщення.
 • Висока твердість. Продумана конструкція, гарна якість та товщина металевих стінок виробу забезпечує відмінну міцність. Такий профіль натяжної стелі здатний витримати вагу навіть великогабаритних листів картону під час обробки приміщення великої площі.
 • Практичність. Профіль для тіньового шва дозволяє переклеїти шпалери, перефарбувати стіни, покласти плитку та провести інші оздоблювальні роботи без демонтажу підвісного полотна.
 • Доступність. На такий профіль ціна нечасто знаходиться у середньому та високому діапазоні. Як правило, це доступна будівельна продукція, яку зможе придбати собі кожен мешканець України.
 • Візуальне розширення простору. Тіньовий профіль для світлодіодної стрічки на стелю дозволяє збільшити обсяг приміщення. Цей варіант особливо актуальний для невеликих кімнат, а також інтер’єру з об’ємними або рельєфними стінами. Наприклад, із 3D-оформленням.
 • Універсальність. Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки може використовуватись у приміщеннях різної площі. Для будинку чи квартири цілком буде достатньо класичної настінної моделі. А для з’єднання великих листів гіпсокартону при оформленні великих будівель, наприклад офісів, можна використовувати роздільний профіль. У тому числі із каналом для LED-стрічки.

Яким буває тіньовий профіль

профіль тіньового шва з підсвічуванням у коридорі

Такі будівельні вироби не мають суворої класифікації. Якщо говорити узагальнено, їх можна умовно поділити на такі категорії:

 • Для натяжного полотна. На ринку можна легко підібрати спеціальний профіль стельовий з тіньовим швом для установки ПВХ-плівки або тканинного полотна. Такі моделі відрізняються унікальною конструкцією, що дозволяє крім красивого темного зазору надійно закріпити оздоблювальний матеріал на потрібному рівні.
 • Для гіпсокартону. Це простіші за своїм пристроєм, але не менш функціональні варіанти. Профіль тіньового шва для гіпсокартону представлений у широкій різноманітності моделей для реалізації найсміливіших дизайнерських ідей.
 • Універсальні. Будівельні пристрої з даної категорії сумісні з усіма типами оздоблювальних стельових полотнищ. Ми ж рекомендуємо віддавати перевагу спеціалізованим моделям профілю для кращого результату.
 • З каналом для LED-підсвічування. Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки дозволяє прикрасити стелю досить оригінальним освітленням. А завдяки різноманітності моделей виробу, можна реалізувати безліч цікавих варіантів оформлення інтер’єру.
 • Посилені. Такі конструкції мають додаткові ребра жорсткості та товстіші металеві стінки. Чи здатні витримати навіть найважчі стельові підвісні системи з громіздким оформленням. Як правило, ціна на такий профіль відчутно відрізняється від інших моделей ринку.

Профіль тіньового шва з підсвічуванням

В останні кілька років до світлових натяжних стель споживачі виявляють особливий інтерес. Почасти це зумовлено появою на ринку профілю тіньового шва. Крім ефекту ширяючої стелі, що набирає популярність, такі вироби використовуються для підсвічування. Отже, здатні запропонувати масу інших оригінальних варіантів оформлення приміщення.

Підсвічування за контуром

профіль тіньового шва для лід стрічки

Одним із ефектних способів прикрасити інтер’єр кімнати є грамотне освітлення. Завдяки установці спеціального профілю та світлодіодної стрічки, можна зробити гарний геометричний контур на стелі. Ребра виробу виділяють зону засвічення чіткими межами, у результаті чого й виходить рівний контур по периметру стелі. При вимкненому освітленні стає помітним тіньовий шов, який виглядає не менш привабливо.

Світлові лінії

профіль тіньового шва для світлових ліній

Світлова лінія у натяжній стелі – один із найкрасивіших способів для підсвічування приміщення. Але і його ціна знаходиться трохи вище середнього сегмента. Спеціальний профіль для світлових ліній найчастіше має вбудований розсіювач. Завдяки такій «заглушці», яка встановлюється поверх світлодіодної стрічки, світло виходить м’яким та приємним для очей.

На ринку також представлені моделі профілів для світлових ліній з окремим каналом (для встановлення LED-освітлення). Як правило, вони не мають базового розсіювача, оскільки світло відбивається від металевої поверхні. Профіль для ЛЕД-стрічки може встановлюватися як із зовнішнього боку, так і всередині стелі. В останньому випадку вироби не буде видно при вимкненому підсвічуванні.

Повне підсвічування натяжної стелі

профіль тіньового шва для підсвічування ванної

Для реалізації ефекту «зенітного вікна» на всю площу стелі стане у пригоді стельовий профіль для світлодіодної стрічки. Єдина умова – канал для LED-стрічки або кріплення для розміщення точкового освітлення має бути під натяжним полотном. До речі, як обробний матеріал у такому випадку буде тільки ПВХ-плівка з високою світловою пропускною здатністю.

При виборі такого оформлення інтер’єру слід бути дуже обережним. Натяжна стеля з повним засвічуванням відмінно підходить для невеликих погано освітлених кімнат, так як відчутно розширює маленький темний простір. У разі приміщення великої площі таке оформлення може мати і негативний ефект, викликаючи дискомфортні відчуття «вакууму над головою».

Монтаж тіньового профілю

профіль тіньового шва для світлодіодного підсвічування

Сама по собі установка такого виробу досить проста і виконується в короткі терміни. Але, як і в будь-яких будівельних роботах, тут є низка нюансів. Насамперед повністю вирівнюються стіни. На готову поверхню наноситься ідеально рівна лінія, яка буде орієнтовною межею для установки профілю. Саме від цього етапу залежить, наскільки рівним та красивим буде натяг полотна, а також тіньовий шов. Для ідеального результату фахівці використовують лазерний рівень.

Перед монтажем профілю рекомендується проклеїти область майбутнього контакту зі стіною спеціальною ущільнювальною стрічкою. Вона забезпечить щільніше прилягання та надійну фіксацію виробу на поверхні. Зрештою профіль для натяжних стель прикручується міцними кріпленнями до стіни. Між різними частинами алюмінієвого виробу повинні бути видимі зазори. Монтаж оздоблювального матеріалу здійснюється за стандартною технологією.

Профіль тіньового шва – встановлення

 • Поверхня стіни в області зіткнення з профілем має бути ідеально рівною. За наявності навіть незначних похибок тіньовий шов може бути нерівним і негарним.
 • Якщо у приміщенні регулярно спостерігається активний рух повітря, рекомендується вибирати тіньовий профіль для натяжних стель із каналами вентиляції. Це дозволить позбавитися постійного коливання полотна. До квартир і будинків дана рекомендація не актуальна, тому що натяжне полотно легко витримає регулярні провітрювання.
 • Перед встановленням алюмінієвого профілю для ЛЕД-стрічки необхідно продумати систему освітлення. Неграмотне планування може призвести до появи тьмяних та занадто затемнених зон у кімнаті, а також невиразного світлового ефекту.
 • Завжди звертайте увагу на ширину тіньового шва. Надто вузьке примикання стелі до стіни буде непомітним у великому приміщенні. А надмірно широке – практично гарантує, що металевий профіль для гіпсокартону буде видно під різними кутами у маленькій кімнаті.

Тіньовий профіль за лояльною ціною у Києві

профіль тіньового шва для душової

Профіль тіньового шва – стильне, оригінальне та сучасне рішення для будь-яких приміщень. Якщо поставили за мету купити такий виріб у місті Київ, рекомендуємо звернутися до компанії «Профі-Плінт». Наша спеціалізація – виготовлення та продаж спеціалізованих профілів, плінтусів та компонентів, необхідних для реалізації унікального оформлення стелі.

Виробництво індивідуальної та серійної продукції здійснюється з алюмінієвого сплаву високої якості. Всі стельові профілі від компанії «Профі-Плінт» відповідають сучасним стандартам.

Були використані фотографії з сайтів:

 • www.deco-led-eclairage
 • www.homelisty
Кошик