Плінтус прихованого монтажу алюмінієвий

Showing all 32 results

Плінтус – поширений і давно відомий будівельний пристрій, що дозволяє приховати технологічний стик підлогового покриття та стіни. Стандартні варіації таких планок досі успішно справляються зі своїм основним завданням, але їх навряд чи можна назвати привабливими та зручними. А ось сучасний плінтус прихованого монтажу – зовсім новий рівень обробки приміщення. Вони не тільки є багатофункціональним доповненням, а виступають самостійним елементом в дизайні будь-якого інтер’єру.

Що таке тіньовий плінтус прихованого монтажу

плінтус прихованого монтажу для світлодіодної стрічки

Це оригінальний пристрій, який може монтуватися безпосередньо у вирізане заглиблення в нижній частині стіни. Врізний плінтус буквально «ховається» в основі покриття. Така планка призначена для маскування видимого зазору між стіною та підлогою. Дозволяє створити рівну площину в даній області без видимих елементів кріплень, нерівностей або опуклостей. Або може бути втоплена в перегородку, створюючи так званий ефект «підвішеної стіни». До речі, стельовий плінтус прихованого монтажу дозволить реалізувати візуальну ілюзію стелі, що «ширяє». Кожна модель має унікальну конструкцію планок, кутів та стиків, за допомогою яких можна облаштувати контур будь-якої складності.

Як правило, такий плінтус складається з двох частин – основного профілю (частіше алюмінієвого) та декоративної планки. Також на ринку є широкий вибір моделей, які можуть використовуватись без естетичної вставки. Такі плінтуси прихованого монтажу мають канал для світлодіодної стрічки, за допомогою якої можна створити гарне підсвічування по периметру кімнати. Деякі моделі оснащені вбудованими кабельними каналами для прокладання проводів.

Функції плінтуса прихованого монтажу

плінтус прихованого монтажу під дзеркало

Основним завданням такого виробу є приховування, а також захист стику стіни та підлоги. Але плінтус прихованого монтажу купити актуально не лише через естетичну привабливість. Ця планка має широкий вибір функцій, які дозволяють реалізувати наступне:

 • встановити приховані двері;
 • встановити стінові панелі та гіпсокартонні листи в одній площині з плінтусом;
 • реалізувати оригінальне приховане підсвічування.

Варто відзначити, що можна встановлювати підлоговий плінтус прихованого монтажу під ламінат, ковролін, лінолеум, а також будь-яке інше підлогове покриття на стиках з гіпсокартоном і стіновими панелями. З планками такого типу не виникне складнощів при оформленні кутових або вигнутих контурів. Наприклад, вбудований плінтус можна встановити навіть на сходах.

Переваги непомітного плінтуса

плінтус прихованого монтажу для підлоги

 • Довговічність. Анодований плінтус, вбудований у стіну, стійкий до підвищеної вологості, перепадів температур, агресивних засобів побутової хімії та інших несприятливих факторів. У зв’язку з цим термін служби такого виробу може досягати 50 років.
 • Універсальність. Купити плінтус прихованого монтажу можна як для житлових, так і для комерційних приміщень. Він не має жодних обмежень щодо площі установки, планування чи умов мікроклімату. Вбудований плінтус можна купити для кухні, ванної або обробки зовнішніх стін приміщення.
 • Функціональність. Подібні планки не утворюють виступів чи щілин, що дозволяє використовувати вільний простір приміщення повною мірою. Наприклад, присунути меблі впритул до стін. Також, плінтуc прихованого монтажу, ціна якого відносно невисока, може мати внутрішні канали. Вони дозволяють не тільки повністю приховати проводку, а й створити гарний візуальний ефект прямої стіни, в тому числі і на сходах. Подібні канали є лише у певних моделях сучасних планок.
 • Простота догляду. Завдяки високій якості матеріалів та гладкій поверхні, плінтуси прихованого монтажу легко піддаються прибиранню. Для очищення забруднень буде цілком достатньо вологої ганчірки та мильного розчину.

Також варто згадати і недоліки. Одним мінусів таких виробів є їхня вартість. Якщо взяти класичну пластикову модель для підлоги, то її ціна буде в кілька разів нижчою від моделей прихованого монтажу. Але варто розуміти, що ви купуєте абсолютно різні за технічними параметрами і функціоналом виробу. Крім того, ціна на плінтус прихованого монтажу алюмінієвий практично ідентична стандартним дерев’яним моделям. Ще один недолік цієї продукції – складність монтажу. При установці необхідно дотримуватися високої точності та акуратності. Тому для монтажу конструкції слід звертатися до спеціалістів.

Плінтус прихованого монтажу на будь-який смак

плінтус прихованого монтажу з підсвічуванням сходів

Сьогодні на ринку представлено широкий перелік продукції даного типу. Більше 30% видів займає алюмінієвий вбудований плінтус, купити який можна лише у спеціалізованих магазинах. Також зустрічаються моделі з основою з полікарбонатів і навіть дерева, порівняно з якими металевий варіант виграє за всіма показниками.

Замовити плінтус на підлогу можна з декоративними накладками та без. Як правило, моделі з відкритим алюмінієвим профілем не мають каналів для кабелів, але дозволяють встановити світлодіодну стрічку. Вибирають плінтус прихованого монтажу під фарбування в будь-який колір, що ідеально підходить для реалізації різних дизайнерських проектів.

Моделі з декоративними вставками більш функціональні і пропонують безліч цікавих рішень в оформленні інтер’єру. Вони виготовляються із різних матеріалів (пластику, металу, дерева). Плінтус прихованого монтажу, МДФ вставка якого зовні може імітувати натуральний камінь і дерево будь-яких відтінків, допомагає приховати всі комунікації за гарною кришкою в рівень стіни.

Види покриття такого декоративного елемента

плінтус прихованого монтажу під фарбування

Варто відзначити, що тіньовий плінтус прихованого монтажу купити можна в декількох виконаннях, а саме:

 • Класичний (без модифікацій). Цей варіант найчастіше вибирають для декорування вставками. Класичний плінтус прихованого монтажу переважно використовується в закритих приміщеннях. Вирізняється хорошим співвідношенням ціни та якості.
 • Анодований. Такий плінтус має оксидну плівку на поверхні. Виділяється ефектним зовнішнім виглядом і має підвищений захист. Анодований плінтус прихованого монтажу, встановлення якого актуальне в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, переважно використовують без декоративних вставок. Найбільш гармонійно такий декоративний елемент виглядає при оформленні інтер’єру в стилі лофт і хай-тек. Також анодований плінтус широко використовується для декору альтанок та терас.
 • Забарвлення. Матове, напівматове, глянсове, структурне – це кілька варіантів обробки даного виробу, які пропонують сучасні виробники. Такі моделі будуть чудово виглядати в інтер’єрах класичного та традиційного стилю.

Як здійснюється монтаж плінтуса

плінтус прихованого монтажу схема установки

Плінтус прихованого типу може встановлюватися як до укладання обраного покриття для підлоги, так і після неї, але однозначно до фінішної обробки стін. Базовий металевий профіль можна прикріпити до стіни саморізами та будівельними клейовими з’єднаннями. Цей спосіб актуальний, якщо передбачається подальше встановлення гіпсокартону. В іншому випадку (під штукатурку та подальше фарбування) внизу вирізається шматок стіни. У це поглиблення монтується алюмінієва планка.

Після монтажу потрібно вирівняти стіну з краєм виступу. Можна оштукатурити поверхню для подальшого фарбування або поклейки шпалер. Ще один варіант – обшити стіну гіпсокартоном. Після завершення робіт, укладання проводів у спеціальні пази та монтажу світлодіодної стрічки (за потреби) здійснюється встановлення декоративної вставки.

Плінтус прихованого монтажу, установка, ціна та конструкція якого може різнитися в залежності від моделі, також має декілька способів кріплення накладної планки. Наприклад, можна приклеїти вставку міцним клеєм. Також присутні самоклеючі варіації, з яких достатньо зняти плівку і щільно притиснути виріб до алюмінієвого профілю. Ще один варіант кріплення – кліпси. Цей спосіб дозволяє швидко змінити декоративну вставку на іншу, наприклад при зміні дизайну інтер’єру в приміщенні.

Як такий будівельний виріб виглядає в інтер’єрі

плінтус прихованого монтажу з підсвічуванням

Вбудований плінтус із підсвічуванням відкриває широкі можливості для оформлення приміщення. За допомогою такого виробу можна красиво доповнити або повністю змінити індивідуальний дизайн квартири, будинку чи офісу. Цей декоративний елемент дозволяє реалізувати такі рішення:

 • Ефект невидимості. Панель стає максимально непомітною. Між планкою та основою залишають мініатюрний зазор. Далі встановлена панель та стіна фарбуються в один колір. В результаті вдається отримати ефект однієї рівної площини до підлоги.
 • Контрастне окантування. Це повна протилежність невидимому ефекту. Вбудований плінтус під фарбування або його декоративна вставка має виділятися на тлі забарвлення стін. Варіантів такого оформлення безліч. Головне – правильно підібрати відтінки. Непоганий варіант – поєднувати забарвлення плінтуса та обраного покриття для підлоги. Тут доречно експериментувати з різною шириною планки збільшення вау-ефекта.
 • Ефект висячої стіни. Таке рішення є одним із найкрасивіших та універсальних. Для монтажу використовується плінтус без декоративної вставки. Завдяки верхньому краю, що випирає, та по якому вирівняна основна поверхня, стіна нависає над металевим профілем. Створюється візуальне відчуття, що вона буквально висить у повітрі. А плінтус прихованого монтажу з підсвічуванням купити актуально для збільшення цього ефекту.
 • Освітлення по периметру. Тіньовий плінтус прихованого монтажу з підсвічуванням буде виглядати красиво, незалежно від стилю інтер’єру та площі приміщення. Світлодіодна стрічка не обов’язково має бути вгорі. Вона також може розташовуватися в середній та нижній частині плінтуса. Мати різну яскравість і відтінок світла, які, як правило, піддаються регулюванню.

Також при оформленні інтер’єру за допомогою таких будівельних пристроїв використовують прихований плінтус. Цей спосіб має на увазі лінію (зазвичай середньої величини) між плінтусом і основною стіною. Планка завжди закривається декоративною вставкою, яка забарвлюється в один тон із загальною поверхнею. У результаті виходить красива і рівна площина з видимою смугою по периметру.

Де придбати плінтус прихованого монтажу

плінтус прихованого монтажу загальний

Компанія «Профі-Плінт» – перевірений та сертифікований виробник сучасних будматеріалів в Україні. Саме у нас плінтус прихованого монтажу під фарбування можна купити за найлояльнішою ціною в Києві. Також на нашому сайті представлений широкий асортимент моделей під встановлення підсвічування разом із красивою декоративною вставкою. Якщо необхідного товару немає в наявності, ми виготовимо його на замовлення протягом 10 днів. Також у нашій компанії є унікальна можливість розробки та проектування плінтуса за індивідуальним дизайном.

Доставка товару здійснюється кур’єром по столиці та області, а також у будь-який регіон України поштовими перевізниками. Також ви можете забрати покупку власноруч зі складу компанії «Профі-Плінт» у Києві. Для консультації з питання або допомоги в підборі оптимального плінтуса рекомендуємо звернутися до наших менеджерів.

Shopping Cart