Головна Сторінка / Двері прихованого монтажу без лиштви

Двері прихованого монтажу без лиштви

Непомітні потайні двері були невід’ємним атрибутом більшості шпигунських фільмів та серіалів. Вони повністю зливалися з обстановкою приміщення, майже виключаючи можливість бути виявленими. Сьогодні до моди входять віддалені родичі цих дверей. Компанія «Профі-Плінт» пропонує купити двері прихованого монтажу для встановлення в будинку чи квартирі. Ми виготовляємо під замовлення непоганий асортимент моделей з широким переліком індивідуальних характеристик. Тому підібрати унікальні двері невидимки можна під будь-яке планування як житлового, так і комерційного приміщення.

Що таке приховані двері

двері прихованого монтажу між поверхами

Двері прихованого монтажу – це міжкімнатна конструкція, що знаходиться на одному рівні зі стіною. Більшість моделей виключає необхідність зовнішнього облицювання лиштвою. Забезпечує мінімальну щілину між полотном та стіною.

Ефект непомітності став можливим завдяки унікальній конструкції короба з алюмінію. Профіль спеціального виду та перерізу дозволяє встановити отвір таким чином, щоб двері плавно переходили в стіну.

Висока міцність та надійність анодованого алюмінію, наявність прихованих петель (у тому числі з доводчиками) та можливість монтажу механізму із прихованою ручкою суттєво розширюють можливості в оформленні інтер’єру. Наприклад, можна реалізувати цікаві та складні дизайнерські рішення в сукупності із прихованим плінтусом або порогом, що випадає.

Переваги дверей без лиштви

оригінальні двері прихованого монтажу поворотні
 • Універсальність. Встановити двері без лиштви можна як в основні кімнати, так і в допоміжні приміщення. Наприклад, це відмінний варіант закриття проходу у ванну або вбиральню. А завдяки можливості виконати будь-яку форму короба, такі двері стануть ідеальними для підсобки під сходами або прихованої шафи в спальні.
 • Гарний візуальний ефект. Двері прихованого монтажу в інтер’єрі повністю зливатимуться зі стіною. Достатньо обробити поверхню ідентичною фарбою або оздоблювальним матеріалом. Мінімальні щілини залишаться малопомітними на загальному тлі, тому композиція інтер’єру виглядатиме цілісною та завершеною.
 • Підходить для нестандартних отворів. Завдяки відсутності лиштви та унікальної конструкції, монтаж дверей прихованого монтажу можна реалізувати практично в будь-якому місці. Також цей варіант залишиться чи не єдиною альтернативою особливо складних ситуаціях. Наприклад, на мансардному поверсі зі скошеною стелею або надто вузьким проходом. Де встановлення стандартного короба неможливо.
 • Може мати різні розміри. Профіль для дверей прихованого монтажу дає можливість виготовити прорізи різної ширини та висоти. Наприклад, реалізувати прохід від підлоги до стелі (понад 2,5-3 метри) або встановити отвір, який за габаритами займатиме 1/3, а то й половину стіни. Більше того, на замовлення можна виготовити потайні двері будь-яких розмірів. Єдине, що варто враховувати у такому разі – висока ціна виробництва та монтажу.
 • Шумо- та теплоізоляція. На відміну від стандартних, міжкімнатні двері зі схованими петлями мають мінімальні щілини на стику зі стіною. Це позитивно відбивається на збереженні тепла та шумоізоляції. А встановлення доводчиків забезпечить майже беззвучне закриття.

Двері прихованого монтажу – особливості

двері прихованого монтажу петлі дверні

Двері невидимки мають таку назву не просто так. Досягти «невидимості» дозволяє низка унікальних технічних підходів, серед яких:

 • Коробка прихованої установки. Алюмінієва основа без наличників шпаклюється після монтажу в один рівень зі стіною. В результаті виходить акуратно оформлений отвір без опуклостей та нерівностей.
 • Приховані петлі. Міжкімнатні двері без лиштви оснащуються спеціальними петлями. Особлива конструкція дозволяє розташувати фурнітуру всередині дверного короба, і тим самим зробити її непомітною. А сучасні поворотні пристрої на маятниковому та роторному механізмі дають можливість взагалі відмовитися від класичної дверної ручки.
 • Приховані ручки. На міжкімнатні отвори такого типу нерідко встановлюється спеціальна врізна фурнітура. Ручки підбираються в тон майбутнього оздоблення, тим самим стають практично невидимими.

Різновиди дверей невидимок

Приховані двері під фарбування мають широку різноманітність моделей. Щоб було простіше визначитися з кінцевим варіантом конкретного планування, слід вивчити їх основні класифікації. Як правило, двері прихованого монтажу під фарбування розрізняються по двох основних напрямках – типу конструкції та способу відкриття.

За типом конструкції

гарні двері прихованого монтажу розсувні

Існують односторонні та двосторонні моделі. Перші виділяються мінімально можливою товщиною. Як правило, такі моделі вибирають, коли немає необхідності маскувати отвір з двох боків. Двері без лиштви з одного боку також мають найпривабливішу ціну.

Двосторонні варіації можуть мати практично будь-яку товщину. Завдяки невеликій вазі полотна, такі двері прихованого монтажу можна виготовити відповідно навіть до масивної великогабаритної перегородки. Також подібні моделі дозволяють реалізувати будь-яке оформлення з кожного боку, що є особливо актуальним при проведенні ремонту в одній кімнаті. Наприклад, повністю повторити структуру та відтінок стін у вітальні, а в спальні створити індивідуальний дизайн за особистими уподобаннями.

За способом відкривання

двері із дзеркалом

Двері прихованого монтажу можна купити з різними механізмами відкривання. Найбільш поширені такі варіанти:

 • Розпашні – класичний тип конструкції. Приховані двері відчиняються з одного боку. Такий механізм є найпопулярнішим, надійним та універсальним для будь-яких типів приміщень.
 • Маятникові – складніші, але дуже ефектні. Роботу механізму можна порівняти з розсувними проходами у метро, ​​де кожна половина полотна відкривається у свій бік.
 • Роторні (карусельні) – одні з найдорожчих та найкрасивіших. Поворотний механізм, що розміщується по центру отвору, забезпечує обертання навколо цієї осі під час відкриття.
 • Розсувні – ідеальний варіант для приміщень із невеликою площею. Відкриваються паралельно стіні, зміщуючи в один бік. Полотно фіксується у спеціальній прихованій ніші і не захаращує вільний простір.

Двері прихованого монтажу в інтер’єрі

двері біля сходів

Одна з причин купити приховані двері – безліч варіантів оздоблення. Немає необхідності їздити по магазинах у пошуках відповідного забарвлення під індивідуальний стиль інтер’єру. Можна відразу замовити фарбування дверей без наличників у потрібний колір при виробництві або прикрашати її поверхню широкою різноманітністю матеріалів.

Висока міцність алюмінієвого каркасу дозволяє реалізувати незвичайний дизайн приміщення. Крім класичної штукатурки, фарби або шпалер, конструкція з легкістю витримає навісне габаритне оздоблення. Наприклад, гіпсокартон, об’ємні накладні панелі в 3D-стилі, дзеркальні покриття тощо.

Способи оздоблення дверей невидимки

Варіантів декорування дверей із прихованою коробкою безліч. Найбільш популярними є саме монолітні інтер’єри із рівною площиною стін. Тому для обробки найчастіше використовують такі методи:

двері прихованого монтажу розсувні зі шпалерами
 • Фарбування. Цей спосіб є найпростішим і найдоступнішим. Дозволяє оформити інтер’єр у максимально короткі терміни. Після закінчення робіт скриті двері можна відрізнити тільки по ледь помітному проміжку в 2 мм. Також дизайнери все частіше використовують нестандартні варіанти фарбування. Наприклад, графіті, імітацію природного ландшафту, індивідуальні мистецькі роботи.
 • Шпалери. Це ще один досить бюджетний та вельми привабливий варіант обробки. Завдяки широкому розмаїттю кольорів та тем матеріалу, можна реалізувати дизайн інтер’єру у будь-якому стилі. Також можна вдатися до однієї невеликої хитрості – купити шпалери з вертикальними смугами. При правильному клеєнні вони повністю замаскують двері без лиштви на фоні стіни.
 • Панно – досить незвичайний, але дуже ефектний варіант. На двері без лиштви встановлюється дерев’яна або картонна рамка, в яку розміщується картина, інсталяція або фото. З першого погляду і не спаде на думку, що за таким творчим елементом в інтер’єрі може ховатися прохід.
 • Панелі та об’ємні декоративні елементи. Завдяки такому оформленню також дуже легко приховати не тільки двері, а й її зазори на стіні. Головне – правильно підійти до вибору матеріалів облицювання та правильно їх розмістити по всій поверхні. Замаскований таким чином прохід гостям знайти дуже важко.
 • Дзеркальне покриття. Наявність великого дзеркала у кімнаті дозволить візуально розширити простір. А з правильно підібраним освітленням ефект лише посилиться. Цей варіант також є актуальним для приміщень малої площі, наприклад, ванної або невеликої кімнати.

Варто відзначити ще один дуже ефектний варіант – двері на всю висоту приміщення. Такий варіант повністю виключає видимі горизонтальні зазори, тому що зверху щілина збігається з межею стелі, а знизу – з покриттям для підлоги. А замаскувати вертикальні щілини значно простіше. Єдиний мінус такого способу – двері доведеться виготовляти на замовлення, що суттєво позначиться на її ціні.

Двері прихованого монтажу – встановлення

двері прихованого монтажу установка

Слід розуміти, що прихований монтаж таких дверей самостійно провести неможливо. Алюмінієвий блок монтується безпосередньо під час ремонту, коли ще не проведена чорнова обробка та фінішне оздоблення стін. Установка здійснюється на чистову підлогу, за умови, що відстань від дверей до покриття не менше 10 мм.

Також складність складає попередня підготовка. Перед встановленням каркаса дверей необхідно вирізати нішу в стіні (або використовувати накладки з гіпсокартону), в яку буде встановлено короб і дверне полотно. Усе це супроводжується широким переліком складнощів, на вирішення яких необхідна певна база знань і кваліфікація. А монтаж самих дверей здійснюється набагато складніше, ніж встановлення стандартного полотна.

Щоб виключити будь-які проблеми та отримати бездоганний результат, завжди варто звертатися до професіоналів. Фахівці максимально якісно виконають встановлення прихованих дверей. Врахують усі індивідуальні вимоги та побажання замовника. Дадуть гарантію на всі виконані роботи.

Потайні двері за найкращою ціною

дверний поворотний механізм

Щоб не сумніватися в якості, надійності та функціональності цієї продукції, варто вибирати тільки перевіреного продавця. Найкращі двері прихованого монтажу купити в місті Київ можна у компанії «Профі-Плінт». За роки роботи на ринку України ми заробили репутацію відповідального та сумлінного дистриб’ютора, до якого звертаються клієнти з різних куточків країни.

Ми пропонуємо двері прихованого монтажу від виробника, замовити які можна за лояльною ціною. Вся продукція відповідає високим стандартам якості та має необхідні сертифікати. Двері прихованого монтажу купити в місті Київ у компанії «Профі-Плінт» можна з оперативною доставкою за вказаною адресою в межах столиці. Також ми надаємо можливість транспортування товару до будь-якого міста України поштовими перевізниками.

На сторінці використані матеріали з сайтів:

 • doorwin.en.made-in-china.com
 • togethersandia.com
 • www.milideas.net
 • tucomparadordereformas.com
 • miroytengo.es
Shopping Cart